Arama:
İstanbul Evden Eve Taşımacılık

Aslan evden eve taşımacılık firması olarak, bizler ev eşyalarınızın taşınma işleminde sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunarak ev eşyalarınızın sigortalı ve ambalajlı sistemde çözümler sağlıyoruz. Eşyalarınızın taşınma işleminde sizlere sağlıklı sistemde taşınma hizmetleri ile eşyalarınızın zarar görmeden bu ilçeden zarar görmeden taşınma gereksinimlerinizde yol gösteren oluyoruz. İstanbul evden eve taşımacılık alanında profesyonel eşya taşıma hizmetleri sağlayan; Aslan Nakliyat aracılığında 7 gün 24 saat nakliyat hizmetleri alabilirsiniz. Aslan evden eve nakliyat sorunsuz ve hasarsız taşınmak istiyorsanız işte doğru adrestesiniz. Aslan evden eve nakliyat uzman kadrosu ve tüm ekipmanlarıyla daima 7gün 24 saat hazır vaziyette sizin aramanızı beklemektedir. Küreselleşmenin getirdiği artan rekabet, elektronik ticaretin hızlı gelişimi, değişen iş modelleri ve dağıtım kanallarının farklılaşmasının etkisiyle klasik taşımacılık modelinin devamlılığı imkansız hale gelmiştir.

Parsiyel Taşımacılığı

Aslan Parsiyel eşya taşımacılığı günümüzde pek çok tercih edilen taşınma yöntemidir. Genelde Aslan parça eşya taşımacılığını memur, öğrenci ve bekar kişiler tercih etmektedir. Parça eşyaların taşınmasını biraz daha sizlere açacak olursa, örneğin, yazlığınıza giderken iki adet beyaz eşya götürmek istiyorsunuz ve kargoya vermek istemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak dilediğiniz eşyaları bizim evinize kadar getirmemizi talep edebilmektesiniz.
Her müşterisine aynı önemle yaklaşarak sunduğu hizmet sonrası müşterisinin memnun olması en önem verdiği unsur olmakta. Müşterinin isteği doğrultusunda kırılabilecek, zarara gelmesi muhtemel ürünler daha korunaklı olarak ambalajlanıp, kutulanarak taşımaya daha müsait hale getirilebiliyor. Taşıma kurallarının vermiş olduğu deneyimi yerine getirerek üstün hizmet anlayışımız doğrultusunda kurumsal olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Parça eşyalar arasında neler vardır? Ev eşyası, bekar eşyası, çeyiz eşyası türünden eşyalarınız bulunmaktadır.
Parça eşyalarınızın gönderimi konusunda firmamıza gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir, günün her saati arayarak şehir içi, şehirler arası gönderimini sağlayabilirsiniz. Aslan Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

Sigortalı Nakliyat

Aslan nakliyat eşyalarınızı şaşırırken mutlaka sigorta yapar yalnız sigorta denince aklınıza tüm eşyaların sigortalanacağını sanmayın biz dahi bütün nakliye firmaları sadece kendi ambalajladığı eşyaları sigortalar. Taşıma işlemine başlamadan önce ücretsiz eksperimiz gelir ve taşınacak eşyalara bakar ve bir taşınma planı yapar ve buna göre uzman kadromuz taşıma işlemine başlar. Aslan Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor.
Aslan Evden Eve Nakliyat Firmalarının farkı burada ortaya çıkmaktadır. Kaliteli ve köklü evden eve nakliyat firmaları taşıma esnasında herhangi bir hasarın oluşmaması için gerekli ambalaj ve güvenlik tedbirlerini alarak eşyalarınızı naklederler.
Evden Eve Taşımacılık profesyonel ve eğitimli bir ekiple şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, antika taşımacılığı, fuar ve organizasyon taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece özenli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyor.