Sigortalı Nakliyat

Aslan nakliyat eşyalarınızı şaşırırken mutlaka sigorta yapar yalnız sigorta denince aklınıza tüm eşyaların sigortalanacağını sanmayın biz dahi bütün nakliye firmaları sadece kendi ambalajladığı eşyaları sigortalar. Taşıma işlemine başlamadan önce ücretsiz eksperimiz gelir ve taşınacak eşyalara bakar ve bir taşınma planı yapar ve buna göre uzman kadromuz taşıma işlemine başlar. Aslan Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor.
Aslan Evden Eve Nakliyat Firmalarının farkı burada ortaya çıkmaktadır. Kaliteli ve köklü evden eve nakliyat firmaları taşıma esnasında herhangi bir hasarın oluşmaması için gerekli ambalaj ve güvenlik tedbirlerini alarak eşyalarınızı naklederler.
Evden Eve Taşımacılık profesyonel ve eğitimli bir ekiple şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası ev ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşımacılığı, antika taşımacılığı, fuar ve organizasyon taşımacılığı gibi taşımacılığın neredeyse tüm alanlarında son derece özenli bir hizmet verirken taşınan tüm eşyaları sigortalıyor.