Parsiyel Taşımacılığı

Aslan Parsiyel eşya taşımacılığı günümüzde pek çok tercih edilen taşınma yöntemidir. Genelde Aslan parça eşya taşımacılığını memur, öğrenci ve bekar kişiler tercih etmektedir. Parça eşyaların taşınmasını biraz daha sizlere açacak olursa, örneğin, yazlığınıza giderken iki adet beyaz eşya götürmek istiyorsunuz ve kargoya vermek istemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda firmamızı arayarak dilediğiniz eşyaları bizim evinize kadar getirmemizi talep edebilmektesiniz.
Her müşterisine aynı önemle yaklaşarak sunduğu hizmet sonrası müşterisinin memnun olması en önem verdiği unsur olmakta. Müşterinin isteği doğrultusunda kırılabilecek, zarara gelmesi muhtemel ürünler daha korunaklı olarak ambalajlanıp, kutulanarak taşımaya daha müsait hale getirilebiliyor. Taşıma kurallarının vermiş olduğu deneyimi yerine getirerek üstün hizmet anlayışımız doğrultusunda kurumsal olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Parça eşyalar arasında neler vardır? Ev eşyası, bekar eşyası, çeyiz eşyası türünden eşyalarınız bulunmaktadır.
Parça eşyalarınızın gönderimi konusunda firmamıza gönül rahatlığı ile eşyalarınızı teslim edebilir, günün her saati arayarak şehir içi, şehirler arası gönderimini sağlayabilirsiniz. Aslan Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.