Arama:

Maltepe evden eve nakliyat olarak İstanbul’un en güzide semtinde en kaliteli nakliyat hizmeti vermekteyiz. Biz firma olarak şimdiye kadar yaşamadığınız kalite ve güveni yaşatmaya talibiz. Birbirinden değişik nakliye fikirlerimizi uyguluyor ve en garantili nakliye taşımacılığını sağlıyoruz. Sigortalı ve marangozlu taşıma hizmeti sunuyoruz. Şimdiye kadar çalıştığınız bütün nakliye firmalarını unutun. Kırmadan dökmeden hem evinizi taşıyor, yerleştiriyoruz hem de bunu piyasanın en altındaki fiyatlarda yapıyoruz.

maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Maltepe Evden eve nakliyat firmaları hizmetleri nde çıtayı yükseltiyoruz. Sektöre getirdiğimiz her yenilik sayesinde müşterilerimizin işini daha da kolaylaştırıyoruz. Öncelikle evinize gelen keşif ekibimiz eşyanın ne kadar olduğunu inceliyor. Eşya miktarına göre bir araç temin ediyoruz asla fazla eşyayı küçük kamyonetlere sıkıştırma gibi bir durum söz konusu değildir. Keşif ekibi daha sonra kullanılacak ambalaj malzemesini belirliyor. Son olarak malum İstanbul trafiğine katlanmamak için taşınacağınız yerdeki alternatif güzergâhları belirliyor.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Ambalaj işlemini uygulamadığımız hiçbir eşyayı taşımıyoruz. Öncelikle eşyaların değerlerine bakmadan, bütün hepsine ambalaj uyguluyoruz. Kaliteli nakliyat malzemelerinden olan ambalajlarımız eşyanın düşmesi, bir yere çarpması konusunda tam koruma sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan marangoz ve tesisat ustalarımız ise evin eşyalarının sökümü ile uğraşmaktadırlar. Marangoz ustamız bütün mobilyaları taşınacak en küçük parçalara kadar ayırır ve öyle taşınmasını sağlar. Tesisat ustamız ise beyaz eşyaların nakliye aparatlarını takarak taşınmaya hazır hale getirir. Maltepe evden eve nakliyat şirketleri arasında bizim kadar kaliteli hizmet sunup da bizim fiyat tarifelerimiz kadar ucuz fiyatları olmadığını çok iyi biliyoruz.