Arama:

Taşınması gereken eşyaların üst katlara zarar görmeden çıkarılmasını sağlayan modüler sistem asansörlü taşıma olarak isimlendirilmektedir. Bu sistem evden eve eşya taşımacılığı sektöründe en iyi sistem olarak bilinmektedir. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız müşterilerin memnuniyetini önemsediğinden dolayı asansörlü taşıma hizmeti piyasaya çıkar çıkmaz kısa süre içerisinde bünyesine dâhil etmiştir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Eşyalarında asansörlü evden eve taşıma ile taşınması eşyaların sağa sola çarpa, kırılma, çizilme gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmasını önlemektedir. Bundan dolayı pek çok kişi eşya taşımada tercihin asansörlü taşıma hizmetimizden yana kullanmaktadır. Böylelikle eşyalar kısa süre içerisinde herhangi bir zarar görmeden sorunsuz şekilde taşınabilmektedir. Bu da müşteri ağımızın giderek daha da genişlemesine olanak sağlamaktadır.

Eşya taşımacılığında özellikle site içerisine yapılan taşımalarda ister istemez bina içerisinde gürültü meydana gelmektedir. Oysa asansörlü taşıma sisteminde böyle bir durum söz konusu değildir. Eşyalar binanın dışından kurulan asansör sistemi ile sakince taşınmaktadır. Özellikle merdivenleri dar olan binalarda taşıma işlemi gürültülü olduğu kadar zor da olmaktadır. Eşyalar merdiven korkuluklarına, duvarlara çarpmakta ve güçlükle taşınmaktadır.

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanabilmeniz için eşyanın taşınacağı binanın bu hizmete uygun olması gerekmektedir. Bunun için firmamız taşıma öncesinde ilgili binaya giderek ön inceleme yapmaktadır. Bu inceleme sonucunda nakliye içi uygun olduğuna karar verildiğinde belirtilen gün ve saatte nakliye işlemi sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir.