Arama:

Şehirler arası nakliyat şirketi kurmak için gerekli çok şey bulunmaktadır. Nakliye firmaları çalıştıracakları şoförleri kendi bünyelerinde tutmalıdırlar. Sadece işi olduğunda şoför çağıran lojistik hizmet sağlayıcıları güvenli iş yapmamaktadırlar. Bu yüzden bir nakliye firması açmak için;

  • Yeterli sayıda ve de kapasitede araçların bulundurulması
  • Yetkin ve gerekli sayıda şoför personelin bulundurulması
  • Yeterli sayıda taşıma personelinin bulundurulması

gerekmektedir Bazı taşıma işlerinde bir süreliğine depolama da gerekebilmektedir. Bu daha çok kurumsal nakliye işleri için geçerli olmaktadır. Ama sonuçta lojistik firması açarken bu da firmadan istene bir standarttır. Bundan dolayı yeterli m2’de bir deponun da bulundurulması lazım gelmektedir.

şehirler arası nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat, her nakliye hizmetinden farklı olmakla beraber gerçekten ekibi ekipmanı güçlü firmalar tarafından yapılması gereken bir hizmet türüdür. Verilecek hizmetin öncesinde gerekli yol iklim şartları hesaplanmalı aracın bakımı ve kontrolleri yapılmalıdır. Eşyaların en güzel şekilde araca yüklenmesi gerekmekte yükleme yapılmadan önce sallanmaya devrilmeye karşı ambalajlamanın en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Eşyalar yüklenirken salllanmaya, devrilmeye karşı yada yolun engebeli olması halinde oluşabilecek aksaklıklara kerşı iyece sağlamlaştırılması gerekmektedir. Şehirler Arası Nakliye, hizmetini verecek şöförlerin tecrübeli olması gerekmekte, yolda istenildiğinde gösterilecek yasal sorumluluk gösteren belgelerin eksiksiz olması gerekmektedir.müşteriye sigortalı taşımacıılık hizmeti ile taşınma yapılmalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası Nakliyat, hizmetini ile tüm Türkiye’nin 81 ili ve ilçelerine güvenli nakliye hizmeti veren ASLAN Evden Eve nakliyat, bu alanda lider olmakla beraber birçok üstün vakıflara da sahip tek firmadır. Bunu bugüne kadar bizi seçen ve memnuniyetleri ve referansları ile onaylayan müşterilerimize bu güvenlerinden dolayı çok teşekkür ederiz.