Arama:

Ulaşım ve nakliye sektörünün gelişen teknoloji ile birlikte günümüz şartlarında gerek asansörlü taşımacılık gerekse paketleme ve ambalajlama işlemlerindeki etik uygulamaların yanı sıra eşya depolama hizmetleri firmamız tarafından hassasiyetle takip edilen gelişmelerdir. Bu bağlamda bütün olarak taşınan bir ev eşyasının çeşitli bölümleri müşterilerimiz tarafından geçici olarak bize emanet edilebilmektedir. Sözgelimi taşınacağınız yeni yerin imkânlarının yeterli olmaması nedeniyle oldukça yer kaplayan bir oturma grubunu belirli bir zaman zarfı içerisinde korunarak bekletilmesi gerekebilmektedir. Bu tür hizmetler için özel depolama alanları oluşturan firmamız değerli müşterilerimizin memnuniyeti çerçevesinde profesyonel şekilde depolama hizmeti yürütmektedir.

İstanbul Eşya Depolama

Bu tarz bir talebeniz olması halinde eşyalarınızda her hangi bir bozulma olmaması için gerekli rutubetsiz ve çevre koşullarından tamamen izole edilmiş eşya depolama alanlarımız mevcuttur. Kalite standart anlayışımızın bize yüklediği misyon gereği siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetimiz bizden eşyalarınızı teslim alana kadar devam etmektedir. Normal olarak yapılan paketleme ve ambalajlama işleminden farklı olarak İstanbul eşya depolama sisteminde bu işlemler eşyalarınızın muhafaza edildiği yer ve uzun bir süre açılmayacak olması hesap edilerek yapılır. Bu nedenle depolanacak eşyalar için özenli paketleme ve ambalajlama yapılması gerekir.

Her türlü taşıma işlemlerinde olduğu gibi eşya “eşya depolama” alanında uzman firmamızı tercih eden müşterilerimizin bu hizmetimizden fazlasıyla memnun kalacaklarını garanti ediyoruz.