Arama:

Kadıköy evden eve nakliyat taşınmasını talep ettiğiniz eşyalar, ister iş yerinize ait olsun, ister ise evinize, işlemleri her alanda sunduğumuz hizmetlerin genel adıdır. Tüm hizmet çeşitlerimizde değişmeyen tek ilke, taşımacılık işleminde kaliteli çalışmaları tavizsiz bir şekilde yerine getirmemizdir. Değerli ihtiyaç sahiplerinin maddi varlıkları olan eşyalar, özverili ve hassas çalışmalar ile taşıma işlemine tabi tutulmaktadır. Kullanılan her malzeme o eşya için en uygun olanından seçilmekte hassasiyet derecesine göre taşıma sıralandırılması yapılmaktadır.

Taşıma da gösterdiğimiz hassasiyet her daim müşterinin takdirini toplamış müşteri aldığı hizmetin kalitesini sorunsuz bir taşıma ile yeni yuvasında yeni bir hayata başlayarak yaşamıştır. Bizler gelen taleplerde değerlendirmeyi ekipçe yaparak en iyi sonuç alabileceğimiz bir taşıma planı hazırlıyoruz. Personellerimizle taşıma öncesi toplantı yaparak kendilerini gerekli olan tüm hususlarda bilgilendiriyor, asla bir aksilik olmaması adına gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşımacılık işleminde sunduğumuz hizmetler, firma personelimizin adresinize geldiği anda başlamaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmet sunumları, elemanımızın eşyalarınızı incelemesi ve sınıflarını belirlemesi ile devam etmektedir. Bu belirleme çalışmalarının amacı, eşyalarınıza uygun nitelikteki sarma malzemelerinin tespit edilmesidir. Ayrıca bu aşamada sökümü yapılacak mobilya ve beyaz eşyalarda değerlendirmeye alınmaktadır. Tüm incelemeler bitince, eşyaların kaliteli malzemeler ile sarım işlemine geçilecektir. Sarım işleminin sonucunda eşyalar taşınarak, araç içerisine yüklenecektir. Yeni adrese nakliye işinin bitimine müteakip eşyalar indirilecektir. Sizin belirttiğiniz alanlara tüm eşyalar itina ile yerleştirilecek ve sökümü yapılan eşyaların montaj işlemleri de tamamlanacaktır. Montajı yapılan tüm eşyalar, eski adreslerinde hangi durumda ise, yeni adreslerinde de aynı durumda olacaktır. Garantili taşımacılık ve hatasız hizmet anlayışımız, yeni adresinizde biten işlemler sonucunda kendini gösterecektir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Sunduğumuz taşıma hizmeti, Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri başlığı altında bir bütün olarak firmamızın farkını gözler önüne sermektedir. Alacağımız memnuniyet, referanslarımız olarak firmamız tarafından yeni hizmetlerimiz için müşterilerimize sunulacaktır.