İstanbul Asansörlü Nakliyat Hizmeti

İstanbul Asansörlü Taşımacılık hizmetimize hoş geldiniz. Sizlere değerli müşterilerimizin eşyalarınıza uygun, güvenli ve emniyetli asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızda en son teknoloji mevcut olup, eşyalarınızın zamanında yeni adresinize ulaşmasını sağlamak için kullanıyoruz.

Firmamız ev eşyası taşımacılığında uzun yıllara dayanan tecrübesi ile binlerce ev ve eşyayı asansörlü olarak müşterilerimize uzun süre gönül rahatlığı ile taşımış ve sağlam araçlar kullanarak memnuniyetlerini sağlamıştır.

Firmamız İstanbul’da bulunmakta olup uzun süredir hizmet vermektedir. Asansörle eşya taşımacılığı için son zamanlarda en modern ekipmanları kullanmaya başladık. Bu teknoloji ile müşterilerimize daha verimli hizmet verebilmekte, taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan endişe duymadan yük yüklemeden ev veya iş yerlerinde boşaltmaya kadar tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktayız.

Asansörlü Eşya Taşımacılık Firması

Eşyalarınızı asansörle evinize veya ofisinize taşıyabiliriz. Bu amaçla bir araç ve ekipman filomuz bulunmaktadır. Araçlarımız güvenilir, emniyetli ve bakımlıdır. Şoförlerimiz deneyimli, profesyonel, güler yüzlü, dakik ve kibardır. Gülümseyerek hızlı hizmet verdiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz!

Eşyalarınızı evinize veya ofisinize asansörle taşımak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Güvenli ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz ve eşyalarınızı hızlı ve verimli bir şekilde taşıyabiliyoruz. Deneyimli bir operatör tarafından işletilen güvenli bir asansör kullanıyoruz. Ekibimiz bu yöntemle eşya taşıma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir, bu nedenle iş için zamanında geleceğimizden ve bunu özenle yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul’da önde gelen şirketlerinden biriyiz ve 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyoruz. Mümkün olan en iyi hizmeti sunmalarını sağlamak için çok çalışan deneyimli çalışanlardan oluşan bir ekibimiz var. Eşyalarınızı asansörle taşımak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye ve Taşımacılık sektöründe lider firma olmak için her zaman en iyi hizmet

esya-paketleme
esya-paketleme

Kaliteli Malzemelerle Paketleme

Her Eşyaya Özel Ambalajlama Malzemeleri İle Özenle Paketleme

guvenilir-nakliye-firmasi
guvenilir-nakliye-firmasi

Profesyonel Nakliye Hizmeti

Tüm Ekibimizle Sorunsuz Bir Taşımacılık Süreci Sunuyoruz

hizli-guvenilir-tasima
hizli-guvenilir-tasima

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Süreci

Kendi Ekip ve Araçlarımızla Eşyalarınız Zarar Görmeden Hızlıca Taşınsın

Merak Edilen Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortası yaptırmak yasal bir zorunluluk değildir. Ancak profesyonel bir nakliye firması olarak sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyor ve bu sayede çok düşük ihtimal bile olsa olası kaza, afet gibi olaylarda eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz

Taşınma İşlemi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir ?

Taşınma süreci eşyaların durumu ve gidilecek mesafe göz ününe alındığında farklılık gösterebilir yanlız şehiriçi taşıma işlemlerinde 1 gün içinde işlemi gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşınma mesafesi eşyaların hacmi verilecek hizmetler gibi etkenler bir araya gelerek fiyat belirlenmektedir. Taşınma öncesinde verilen bilgiler ile taşınma öncesi bir fiyat belirlenebilir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetini Neden Tercih Edilmeli ?

Asansörlü Nakliyat hizmetiyle birlikte eşya taşıma işlemi çok hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dar merdiven ve yüksek katlarda taşınma sırasında olası çarpma ve darbelerden eşyalarınız bu sayede korunmuş olmaktadır.

Firmalardaki Fiyat Farklılıklarının Sebebi Nedir ?

İstanbul bölgesinde yüzlerce nakliye firması bulunmaktadır. Rekabet ortamında tabiki fiyatlar değişiklik gösterebilir ama bu farklar çok büyük olmamaktadır. Ancak büyük farklar oluşturan firmalara baktığımızda kullanılan malzemelerin kalitesi sigortasız eleman çalıştırması korsan araçlarla taşıma yapması gibi kötü niyetli yaklaşımlarla düşük fiyatlar verebilmektedirler ama bu işin sonunda daha fazla zarar edebileceğinizi tahmin etmek çok zor olmamalı.

sigortali-esya-tasima

Tüm Nakliye & Taşımacılık İhtiyaçlarınız İçin

En Uygun Fiyatlara Profesyonel Hizmet Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz