Şehiriçi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul 14 milyon nüfuslu bir şehirdir ve vatandaşlarının nakliyat ihtiyaçları çok büyüktür. Herkesin güvenilir nakliye hizmetine ulaşmak için profesyonel nakliye firmaları birçok farklı hizmet sunmaktadır. Aslan Nakliyat firmamız 20 yılı aşkın süredir İstanbul’da güvenilir nakliye ve eşya taşıma hizmeti sunmaktadır.

Ev taşımacılığının ilk aşaması taşınacak eşyaların belirlenmesidir. Eşyaların, taşıma sırasında hareket etmemesi ve frenleme veya viraj alma sırasında kaymaması için uygun şekilde paketlenmesi gerekir. Yük, yerinden düşmemesi veya yoldaki diğer araçlara zarar vermemesi için güvenli bir şekilde taşınmalıdır.

Ev taşımacılığına dikkat edilmeli ve her adımda özen gösterilmelidir.

  • Şehiriçi Ev taşımacılığı hizmeti yapılırken her adımda dikkatli ve özenli olmalıdır.

  • Dikkatli Planlama: Gelecekte herhangi bir sorun yaşanmaması ve işe sorunsuz bir şekilde gidebilmemiz için ev taşımacılığının planlamasının dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

  • Dikkatli paketleme: Eviniz profesyonel bir şirket tarafından taşınıyorsa, eşyalarınızı bir alandan başka bir yere taşırken herhangi bir hata yapmamaları için kamyonet sürücüleri veya paketleyiciler tarafından kolayca kullanılabilecek kutulara ve torbalara paketlemeniz gerekecektir. onlara herhangi bir zarar vermenin yanı sıra toza, ısıya vb. karşı uygun koruma sağlar.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye ve Taşımacılık sektöründe lider firma olmak için her zaman en iyi hizmet

esya-paketleme
esya-paketleme

Kaliteli Malzemelerle Paketleme

Her Eşyaya Özel Ambalajlama Malzemeleri İle Özenle Paketleme

guvenilir-nakliye-firmasi
guvenilir-nakliye-firmasi

Profesyonel Nakliye Hizmeti

Tüm Ekibimizle Sorunsuz Bir Taşımacılık Süreci Sunuyoruz

hizli-guvenilir-tasima
hizli-guvenilir-tasima

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat Süreci

Kendi Ekip ve Araçlarımızla Eşyalarınız Zarar Görmeden Hızlıca Taşınsın

Merak Edilen Sorular

Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortası yaptırmak yasal bir zorunluluk değildir. Ancak profesyonel bir nakliye firması olarak sigorta yaptırmanızı tavsiye ediyor ve bu sayede çok düşük ihtimal bile olsa olası kaza, afet gibi olaylarda eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz

Taşınma İşlemi Ne Kadar Sürede Gerçekleşir ?

Taşınma süreci eşyaların durumu ve gidilecek mesafe göz ününe alındığında farklılık gösterebilir yanlız şehiriçi taşıma işlemlerinde 1 gün içinde işlemi gerçekleştiriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken taşınma mesafesi eşyaların hacmi verilecek hizmetler gibi etkenler bir araya gelerek fiyat belirlenmektedir. Taşınma öncesinde verilen bilgiler ile taşınma öncesi bir fiyat belirlenebilir.

Asansörlü Nakliyat Hizmetini Neden Tercih Edilmeli ?

Asansörlü Nakliyat hizmetiyle birlikte eşya taşıma işlemi çok hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dar merdiven ve yüksek katlarda taşınma sırasında olası çarpma ve darbelerden eşyalarınız bu sayede korunmuş olmaktadır.

Firmalardaki Fiyat Farklılıklarının Sebebi Nedir ?

İstanbul bölgesinde yüzlerce nakliye firması bulunmaktadır. Rekabet ortamında tabiki fiyatlar değişiklik gösterebilir ama bu farklar çok büyük olmamaktadır. Ancak büyük farklar oluşturan firmalara baktığımızda kullanılan malzemelerin kalitesi sigortasız eleman çalıştırması korsan araçlarla taşıma yapması gibi kötü niyetli yaklaşımlarla düşük fiyatlar verebilmektedirler ama bu işin sonunda daha fazla zarar edebileceğinizi tahmin etmek çok zor olmamalı.

sigortali-esya-tasima

Tüm Nakliye & Taşımacılık İhtiyaçlarınız İçin

En Uygun Fiyatlara Profesyonel Hizmet Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz